Bayramlarınsevgi, dostluk, kardeşlik, hoşgörü ve toplumsal dayanışmayı güçlendiren manevideğerlerimiz olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,“Vatandaşlarımızın, ilçemizde bulunan misafirlerimizin ve tüm İslam alemininmübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, huzur içindebir bayram geçirmelerini dilerim” dedi.

“BAYRAMI BAYRAM GİBİ YAŞAYALIM”

Başkan yücel alanya halkının bayramını kutladı
Başkan yücel alanya halkının bayramını kutladı

BaşkanYücel mesajında, “Bayramlarımız toplumsal birlikteliği sağlayan, insanlararasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, paylaşma duygularının yoğunyaşandığı, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği dinimizin manevizenginlikleridir. Beraberlik ve dayanışmamızı sağlayan mübarek KurbanBayramı'nı 20 Temmuz Salı günü hep birlikte yaşamaya başlayacağız. Bu bayramın maneviyatınauygun davranıp ihtiyaç sahiplerini unutmamalıyız; onlardan sevgi ve desteğimiziesirgememeliyiz, bu da bizim toplumsal birlikteliğimizi güçlendirecektir.Akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek hepbirlikte bayramı, bayram ruhuna uygun yaşamalıyız. Bu sebeple, bayramlarıçocuklarımıza anlamına uygun biçimde yaşatmalıyız” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN HUZURU İÇİN GÖREVİMİZİNBAŞINDAYIZ”

“Vatandaşlarımızınve bayram nedeniyle kentimizde bulunan misafirlerimizin huzurlu bir bayramgeçirmesi için nöbetçi personellerimizle bayram boyunca vatandaşlarımızınemrinde olacağız” diyen Başkan Yücel, “Bir bayramı daha kutlayacak olmanınmutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine,ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın bayramınıen içten duygularımla kutluyorum" dedi.

“PANDEMİSİZ BİR DÜNYA DİLİYORUM”

COVID-19pandemisinin farklı varyantlarla devam ettiğine dikkat çeken Başkan Yücel,"COVID-19 pandemisinin de bir an evvel insanlık tarihinden silinerekinsanların normal yaşamına tamamen dönmesini diliyorum. Vatandaşlarımızdan dabayram süresince hijyen, sosyal mesafe, maske kuralına uyarak ziyaret vekutlamalarını yapmalarını istirham ediyorum” dedi.