Antalya Büyükşehir Belediyesi, Demre’de yaşamını sürdüren ve belden aşağısı felç olan 43 yaşındaki Yusuf Sarıca’ya akülü tekerlekli sandalye yardımında bulundu. Yusuf Sarıca artık eve kapanmayacağı ve akülü sandalyesi ile isteği yere gidebileceği için mutluluğunu dile getirdi.

 

 

Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak ve hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri vermeye devam ediyor. Bedensel engelli vatandaşların yaşam kalitelerini yükseltmek, sosyal hayata daha aktif katılımlarını sağlamak ve bağımsızlaşmalarına destek olmak amacıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların talepleri incelerek anında yerine getiriliyor.

SARICA’YA TESLİM EDİLDİ

Son olarak Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Demre İlçesinde yaşayan belden aşağısı felç olan 43 yaşındaki Yusuf Sarıca’ya akülü elektrikli sandalye yardımında bulundu. Yusuf Sarıca’ya  akülü tekerlekli sandalyeyi Demre İlçe Hizmet Birimi Şube Müdürlüğü ekipleri  teslim etti.

BÜYÜKŞEHİR, HER ZAMAN YANIMIZDA

Akülü tekerlekli sandalye için Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür eden Yusuf Sarıca, “Benim için çok önemli bir yardım. Artık istediğim yere akülü tekerlekli sandalye ile gidebileceğim. Büyükşehir Belediyesi’nin her sıkıntımızda yanımızda olduğunu bilmek bize moral veriyor. Başkanımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.