Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren kreşlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı. Çocukların bayram coşkusuna ortak olan Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz de, Başkan Muhittin Böcek adına çocuklara oyuncak hediye etti.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Kreş ve Gündüz Bakımevlerinde 23 Nisan coşkusu yaşandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında özenle hazırlanan minikler, bayramlarını kutladı. Şiir, şarkı, dans gibi gösteriler yapan çocukların bayram coşkusuna Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz de ortak oldu. Bu mutlu günlerinde kreş öğrencilerini yalnız bırakmayan Gürbüz, çocukların bayramını kutlayarak çeşitli hediyeler dağıttı.

23 NİSAN ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÖNEMLİ

Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, pandemi ve kısıtlamalar nedeniyle 23 Nisan’ın evlerden kutlandığını belirterek, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aslında büyük, küçük yaş fark etmeksizin hepimiz için önemli bir bayram. Kreşlerimizdeki çocuklarımıza milli bayram bilincini aşılamak ve yaşatmak için onlarla beraber bir program düzenledik. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’in çocuklarımız için hazırlamış olduğu oyuncakları çocuklarımızla buluşturduk. Onlara bu coşkuyu ve sevinci yaşatmaya çalıştık” dedi.