Antalya’nın Kepez ilçesi muhtarları Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürü İbrahim Kurt’u ziyaret ederek, ilçelerindeki alt yapı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Antalya’nın Kepez İlçesi mahalle muhtarları ASAT Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Genel Müdür İbrahim Kurt ile görüştü. Toplantı odasında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen ziyarette ilgili daire başkanları da hazır bulundu.

Muhtarlar mahallelerindeki altyapı sorunlarını, talep ve isteklerini dile getirerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kepez bölgesinde içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu ile ilgili çalışmalar hakkında bilgilendirilen muhtarların hemen çözülmesi gereken sorunları için gerekli talimatlar verildi. ASAT Genel Müdürü İbrahim Kurt, Kepez ilçesinde altyapı konusunda önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini belirterek, eksiklerin de giderilmesi için çalıştıklarını söyledi. Kurt, Kepez’de 11 mahalleyi kapsayan yaklaşık 45 milyon lira yatırım bedelli kanalizasyon altyapı projesini hayata geçirmek için düğmeye bastıklarını kaydetti.

Kepezli̇ Muhtarlar Asat’i Zi̇yaret Etti̇
Kepezli̇ Muhtarlar Asat’i Zi̇yaret Etti̇

Kepezli̇ Muhtarlar Asat’i Zi̇yaret Etti̇
Kepezli̇ Muhtarlar Asat’i Zi̇yaret Etti̇