AlanyaBelediyesi 2020 yılına ait Emlak, Çevre Temizlik, İlan ve Reklam Vergisi’nin 2.taksit ödeme süresinin, bu ay bitiminde sona ereceğinden, mükelleflere ödemekolaylığı sağlamak ve Covid-19 pandemisi nedeniyle yığılmayı önlemek amacıyla vezneleriniöğle arası da açık bulundurulacak. Ayrıca vatandaşların veznelere gelmeden,Alanya Belediyesi’nin resmi internet sayfasından, e-ödeme yoluyla da vergileriniödeyebileceği açıklandı.

SON GÜN 30 KASIM

Vezneler öğlen arasında da açık olacak
Vezneler öğlen arasında da açık olacak

Alanya Belediyesi MaliHizmetler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, yılda iki dönem olaraktaksitlendirilen Emlak Vergisi ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ileİlan Reklam Vergisi’nin 2020 yılına ilişkin ikinci taksit ödeme süresi veyapılandırma taksitleri 30 Kasım 2020 tarihinde sona eriyor.

BÜTÜN TAHSİLAT OFİSLERİ HİZMETVERECEK

Alanya Belediyesi’ninAvsallar, Payallar, Hal Tahsilat Ofisi, Mahmutlar, Oba ve ana hizmet binasıveznelerinin öğle arası da hizmet vereceği açıklandı. Mükelleflerin cezalıduruma düşmemeleri ve vergi ödemelerini zamanında yapmaları için, 30 Kasımmesai bitimine kadar Belediye vezneleri öğle arası 12.30 ile 13.30 arasında daaçık bulundurulacak.