Antalya'nın gözde tatil lokasyonlarından olan Belek- Tekirova bölgesinde kaliteli ve lüks hizmet sunan Güral Premier Belek ve Güral Premier Tekirova otelleri yerli ve yabancı tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor.  Hem yetişkinler hem de çocuklar için keyifli bir tatil fırsatı sunan Güral Premier, yerli turistin yanı sıra farklı birçok ülkeden misafir ağırlayor. Güral Premier Belek ve Güral Premier herkesi sezon boyunca sürecek etkinlikler, konserler ve festivallere davet ediyor.

Güral Premier Hotels, bu yaz mevsiminde de nefesleri kesiyor
Güral Premier Hotels, bu yaz mevsiminde de nefesleri kesiyor

Çocuklar ve yetişkinler için farklı organizasyona imza atan Güral Premier Hotels & Resorts, iki haftada bir yenilenen etkinlik takvimiyle misafirlerine yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. 45 kişilik dans ekibi ve etkileyici sahne dekoruyla Askh By Harem, etnik danslarıyla izleyenleri büyülüyor. Her Pazartesi saat 21.30’da başlayan Askh By Harem gösterisi, Balkan danslarından Zeybek, Horon ve Kafkas figürlerine kadar çeşitli kültürel danslarla Güral Premier Hotels & Resorts misafirlerini eşsiz bir etnik yolculuğa çıkarıyor. Deneyimli animasyon ekiplerinin göz alıcı sahne şovlarının yanı sıra konserler, karaoke geceleri ve konsept parti organizasyonlarıyla Güral Premier Hotels&Resort’un ayrıcalığını hissettiriyor.

Güral Premier Hotels, bu yaz mevsiminde de nefesleri kesiyor
Güral Premier Hotels, bu yaz mevsiminde de nefesleri kesiyor

Miniklerin de gönlünü kazanıyor

Her yaşa uygun aktiviteleriyle dikkat çeken Güral Premier Hotels&Resort, çocuklarıyla birlikte tatil yapmak isteyen aileler için de her detayı düşünüyor. Her gün 20.30’da başlayan Kids Show’larıyla; korsanların gizemli dünyasına davet eden Del Arte, Pandomim sanatıyla çocukları büyüleyen palyaço gösterisi Simon The Clown, hayvanları çocuklara bir kez daha sevdirecek Sweet Dogs ve Lovely Cats çocukların gönüllerine taht kuruyor.