ANTALYA SON DAKİKA HABERLERİ17.04.2024 tarihli güncel haberler

 • Gençlik hizmetleri birimi ile alkü öğrencilerinden ortak proje

  Alanya Belediye Tiyatrosu oyuncuları, ALKÜ’lü öğrenciler ile birlikte hazırladıkları “Yeşilçam” adlı oyunla 24 Nisan’da prömiyer yapacak. Yönetmenliğini Alanya Belediye Tiyatrosu oyuncularından Nilay Kaya ve Burak Kaya’nın yaptığı komedi türündeki oyun ücretsiz sahnelenecek.

  19 saat önce
 • Halk Mama’ya Yoğun Talep

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ve bebek besinlerine erişmekte zorluk çeken ailelere destek olmak amacıyla başlattığı ‘Halk Mama’ projesi kapsamında 6-24 ay arası bebekleri olan ihtiyaç sahibi ailelere mama desteği sağlıyor. Proje başvurularına yoğun talep yaşanıyor.

  2 gün önce
 • Büyükşehir’in Iftar Ikramı Devam Ediyor

  Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri kapsamında Diyarbakırlılar Gecesi düzenlendi. Sanatçı Nihat Akçer Diyarbakır’a özgü türküleriyle vatandaşlara muhteşem bir Ramazan gecesi yaşattı. Büyükşehir Belediyesi’nin Mobil Aşevi, iftar öncesinde Ünsal mahallesinde yemek dağıtımı yaparken, çok sayıda vatandaşta Atatürk Spor Salonu’nda orucunu açtı.

  2 gün önce
 • Başkan Muhi̇tti̇n Böcek Ramazan Bayrami Mesaji

  Sevgili Hemşerilerim, Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde geçirdiğimiz bir Ramazan Ayı’nı daha geride bırakarak bayrama erişmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Bayramı’mızı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın size ailenize, sağlık, huzur ve barış dolu güzel günler getirmesini diliyorum.

  13 Nisan 2024 Cumartesi
 • Başkan özçelik büyükşehir belediye meclisi toplantısına katıldı

  Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin yeni dönem ilk toplantısına katıldı. Encümen ve Komisyon seçimlerinin yapıldığı toplantıda, Alanya Belediyesi’nin CHP'li Meclis Üyesi Hasan Utkan Eminoğlu, Meclis 2'inci Başkan Vekili seçildi.

  13 Nisan 2024 Cumartesi
 • Baharın müjdecisi lale’ler çiçek açtı

  Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü halkın büyük beğenisini kazanan, lale, nergis ve sümbüllerden oluşan, baharın müjdecisi çiçek tasarımlarını bu yıl da gerçekleştirdi.

  13 Nisan 2024 Cumartesi
 • Özçelik üzüntülerini iletti

  Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Antalya’da meydana gelen teleferik kazasıyla ilgili derin üzüntüsünü ifade etti.

  13 Nisan 2024 Cumartesi
 • Acı kaybımız

  Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli Mehmet Uymaz, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, "Mehmet kardeşime Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve çalışma arkadaşlarımıza baş sağlığı dilerim" dedi.

  13 Nisan 2024 Cumartesi
 • Başkan özçelik protokol üyeleri ve halkla bayramlaştı

  Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde resmi bayramlaşma törenine katıldı. Protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Özçelik, huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir bayram diledi.

  13 Nisan 2024 Cumartesi
 • Başkan özçelik polis haftasını kutladı

  Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Türk Polis Teşkilatı'nın 179. yıldönümü törenine katıldı. Başkan Özçelik, Polis Haftasını kutlarken, şehit polisleri minnetle andı.

  13 Nisan 2024 Cumartesi
 • Alanya belediyesi yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı

  Alanya Belediye Meclisi, yeni dönemin ilk toplantısını yaptı. Vatandaşın belediyedeki işinin kolaylaştırılması talimatını veren ve izinsiz, kaçak yapılara asla taviz vermeyeceğini vurgulayan Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, "Halkımız bizden hizmet bekliyor. Uyumlu ve başarılı bir 5 yıl geçirmeyi umuyorum" dedi.

  10 Nisan 2024 Çarşamba
 • Özçelik ramazan bayramı’nı kutladı

  Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Bayramın huzur ve güven içinde geçirilmesi için her türlü tedbirlerin alındığını vurgulayan ve vatandaşların bayramını kutlayan Başkan Özçelik, sağlıklı, huzurlu ve mutlu insanların yaşadığı Alanya’yı inşa etmeyi amaçladıklarını kaydetti.

  10 Nisan 2024 Çarşamba
 • Alanya belediyesi’nden bayram temizliği

  Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte koordineli bir şekilde Ramazan Bayramı öncesi kent genelinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

  10 Nisan 2024 Çarşamba
 • 3 Günlük Bayramda Ulaşım Ücretsiz

  Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait resmi plakalı toplu ulaşım araçları ve hafif raylı sistem üç günlük bayram tatilinde toplu ulaşımda ücretsiz yolcu taşıyacak.

  8 Nisan 2024 Pazartesi