ANTALYA SON DAKİKA HABERLERİ25.09.2022 tarihli güncel haberler

 • 3. uluslararası alanya bisiklet festivali sona erdi

  3. Uluslararası Alanya Bisiklet Festivali’nin son gününde protokol ve yüzlerce katılımcı şehir merkezinde bisiklet sürdü. 07 AMY 82 bisiklet plakasıyla Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’de; 400’ e yakın katılımcı ile birlikte festivalde pedal çevirdi.

  6 saat önce
 • Food Fest Antalya Gastronomi Festivalinde ‘Zeytin Hasadı’

  Başkan Böcek, zeytin topladı Başkan Böcek: “Her ne olursa olsun her bir zeytin ağacımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz” Michelin yıldızlı ve ünlü şeflerinin şovlarına, panellere, konserlere ev sahipliği yapan I. Uluslararası Food Fest Antalya’nın ikinci günü, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de katılımıyla Antalya’nın 15 coğrafi ürünlerinden biri olan ‘Tavşan Yüreği Zeytin Hasadı’ etkinliği ile başladı. Başkan Böcek ve dünyaca ünlü şefler Rene Frank ve Jaime Davi

  1 gün önce
 • I. Food Fest Antalya Dünya Gastronomisine Kapılarını Açtı

  Lezzetin durağı Antalya’da gastronomi coşkusu başladı Başkan Böcek: “Antalya mutfağını dünya arenasında hak ettiği noktaya getirmek istiyoruz” Antalya’da gastronomi heyecanı başladı! Yerel gıdaya ve sürdürülebilir tarıma sahip çıkmanın önemini vurgulamak amacıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından “Antalya’dan Dünyaya” mottosuyla düzenlenen I. Uluslararası Food Fest Antalya coşkulu bir törenle kapılarını açtı. Yerli ve yabancı dünyaca ünlü konuklara ve birbirinden renkli etki

  2 gün önce
 • 3. uluslararası alanya bisiklet festivali başladı

  Alanya Belediyesi, Alanya Tanıtım Vakfı ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin destekleri ile festival.com.tr ve Alanya Doğa Sporları Kulübü tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Alanya Bisiklet Festivali 250 kişinin katılımıyla başladı.

  2 gün önce
 • Kızlarpınarı prestijde geri sayım

  Alanya Belediyesi’nin Kızlarpınarı Mahallesi’nin çehresini değiştirecek Prestij Caddesi Projesi’nin son çalışmaları yapıldı. Dün son etabı da sıcak asfaltla kaplanan cadde, vatandaşların ve bölge halkının kullanımına açıldı.

  2 gün önce
 • Altın Portakal’ın Habercisi Venüs Heykelleri Caddelerde

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, 1-8 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali öncesinde kentin çeşitli noktalarına 59 Venüs heykeli yerleştirdi. 59 altın renkli heykel Antalya caddelerini süslüyor.

  2 gün önce
 • Sinema Tırı 5 Günde 6 İlçe Gezdi

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek 59. Antalya Altın Portakal Film Festivali için geri sayım sürerken Antalya’nın dört bir yanında sinema heyecanı yaşanıyor. 19 Eylül’de yola çıkan sinema tırı ilçe ilçe geziyor. Sinema Tırı İbradı, Alanya Mahmutlar ve Kepez’de sinemaseverlerle buluştu.

  2 gün önce
 • Alanya uluslararası caz fotoğrafları sergisi açıldı

  Bu yıl 17.’si düzenlenen Alanya Uluslararası Caz Festivali öncesi, Kızılkule içerisinde Alanya Caz Fotoğrafları Sergisi açıldı. 15 gün boyunca açık olacak serginin açılışını yapan Başkan Yücel, “Ülkemizde ve yurt dışında bilinirliği en yüksek caz festivallerinden biri olan Alanya Uluslararası Caz Günlerinin 17. yaşını kutlamaktan ve bu yıl da eşsiz kalitede caz konserleriyle sizlerin karşısında olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

  22 Eylül 2022 Perşembe
 • Dünya Alzheimer Günü Mavi Ev’de Kutlandı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Alzheimer Hasta ve Hasta Yakınları Merkezi ‘Mavi Ev’de, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü nedeniyle düzenlenen konserde hasta ve hasta yakınları eğlenceli dakikalar yaşadı.

  22 Eylül 2022 Perşembe
 • 3. uluslararası alanya bisiklet festivali başlıyor

  Alanya Belediyesi, Alanya Tanıtım Vakfı ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin destekleri ile festival.com.tr ve Alanya Doğa Sporları Kulübü tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan 3. Uluslararası Alanya Bisiklet Festivali 23-25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

  22 Eylül 2022 Perşembe
 • Başkan yücel’den 17. alanya uluslararası caz festivali’ne davet - başkan yücel; “4 gün sürecek bir müzik şöleni olacak”

  Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 22 Eylül Perşembe günü (yarın) başlayacak olan ve bu yıl 17.’si düzenlenecek Alanya Uluslararası Caz Günleri’ne tüm vatandaşları davet ederek; “Birbirinden değerli sanatçılarımızın sahne alacağı bu müzik şöleni için hazırlıklarımızı tamamladık. Herkesi bu güzel organizasyona davet ediyorum.” dedi.

  21 Eylül 2022 Çarşamba
 • Büyükşehir Belediyesi Avrupa Hareketlilik Haftasını Kutluyor

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında temel bisiklet sürüş eğitimi ve skuter kullanımına yönelik farkındalık çalışması yaptı. Etkinlikler çerçevesinde 22 Eylül Perşembe Günü Konyaaltı Caddesi’nden başlayıp, Şarampol Caddesi’nde sona erecek Bisiklet Turu da düzenleyecek.

  21 Eylül 2022 Çarşamba
 • Büyükşehir’den Çevreye Ve Ekonomiye Katkı

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek’in planlı, kurallı, kimlikli Antalya hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Manavgat ve Kemer’de hizmete açtığı Katı Atık Transfer İstasyonları hem kazanç hem de temiz bir çevre sağlıyor.

  21 Eylül 2022 Çarşamba