![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor.jpg)
Alanya Belediyesi Fen İşleriMüdürlüğü ekipleri, vatandaşların ulaşım konforunu arttırmak için asfaltlamaçalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_1.jpg)
BAŞKAN YÜCEL: KETENLİKYOLU BATI BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_2.jpg)
Batı mahallelerinde taleplerinüzerinde bir hizmet gerçekleştirdiklerinin altını çizen Alanya Belediye BaşkanıAdem Murat Yücel, "Yol ve ulaşım noktasında bölgede vatandaşlarımızaverdiğimiz sözleri yerine getirdik. Hizmetlerimizden dolayı vatandaşlarımızınmemnuniyeti bizi mutlu ediyor. Başta Ketenlik Yolu olmak üzere bölgeyekazandırdığımız ulaşım güzergahlarının hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum."dedi.
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_3.jpg)
SÜLEYMANLARA 15 YILDIRYAPILAMAYAN ASFALT YÜCELİN TALİMATI İLE YAPILDI
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_4.jpg)
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir ilki daha gerçekleştirerek,15 yıldır asfalt için bekleyen Süleymanlar Yolunun da asfaltını gerçekleştirdi.Alanya merkez, doğu ve batı mahallelerinin yanı sıra kırsal mahallelerde de yolve asfaltlama çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi ekipleri, asfalt serimçalışmalarına Süleymanlar Mahallesi'nde devam etti.
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_5.jpg)
Mahallenin İnlice Mevkii'nde, altyapı ve yol düzenleme çalışmalarının ardından 5 kilometre uzunluğundaki yolasfaltlandı.
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_6.jpg)
MUHTAR KARA’DAN BAŞKAN YÜCEL’ETEŞEKKÜR
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_7.jpg)
Süleymanlar Mahallesi MuhtarıSüleyman Kara, "Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel'denAllah razı olsun. Merkeze uzak bir mahalle olmamıza rağmen şehir merkezineverilen her türlü hizmeti biz de alıyoruz. Bu yol 15 yıldır düzenleme ve asfaltbekliyordu. Başkanımıza mahalle halkımve şahsım adına teşekkür ederim." dedi.
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_8.jpg)
Alanya Belediyesi ekiplerinin,Alanya kırsalındaki asfaltlama çalışmaları Dere Mahallesi'nin ÇukuryurtMevkii'nde devam edecek.
![Alanya belediyesi asfalt çalışmalarını sürdürüyor](/2022/08/alanya-belediyesi-asfalt-calismalarini-surduruyor_9.jpg)