Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü,22 Mart Dünya Su Günü’nde önemli bir farkındalık etkinliği düzenledi. Etkinlikkapsamında su tasarrufuna dikkat çekmek, vatandaşların ev ekonomisine katkıdabulunmak ve “Yeşil Kent Alanya” olgusunun yaygınlaştırılması amacıyla Dünya SuGünü’nde su tasarruf aparatı perlatör dağıtıldı. Cuma Pazarı’ndagerçekleştirilen farkındalık etkinliğine mavi bayraklı otellerden sorumlular dakatılarak destek verdiler.
Alanya belediyesi dünya su günü kapsamında su tasarrufu sağlayan perlatör dağıttı
Alanya Belediyesi, 22 Mart Dünya Su Günü kapsamında Cuma Pazarı’nda su tasarrufuna dikkat çekmek ve vatandaşların ev ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla su tasarruf aparatı perlatör dağıttı.
![Alanya belediyesi dünya su günü kapsamında su tasarrufu sağlayan perlatör dağıttı](/2024/03/alanya-belediyesi-dunya-su-gunu-kapsaminda-su-tasarrufu-saglayan-perlator-dagitti-manset.jpg)
Gündem
Antalya Gazetesi
23 Mart 2024 Cumartesi