Alanya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüile Alanya Belediyesi ortaklığında gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıdaöğrenci, kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Anıt önünde başlayan etkinliktebisikletçi ve vatandaşlar Atatürk Caddesi üzerinden Gençlik Merkezi’ne kadarpedal çevirdi.
![Alanya’da 100. yıl bisiklet turu](/2023/10/alanya-da-100-yil-bisiklet-turu.jpg)
KIRMIZI BEYAZ CADDELERDE BAYRAMHAVASI
![Alanya’da 100. yıl bisiklet turu](/2023/10/alanya-da-100-yil-bisiklet-turu_1.jpg)
Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer,Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi Spor Müdürü LeventUğur, MHP İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, Ak Parti MKYK Üyesi Kuddusi Müftüoğlu,Alanya Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Eşref Sarı da güzergahta vatandaşlarlabirlikte bisiklet sürdü.
![Alanya’da 100. yıl bisiklet turu](/2023/10/alanya-da-100-yil-bisiklet-turu_2.jpg)
Kırmızı beyaz bayraklarla süslenencaddelerde tam bir bayram havasında tur tamamlandı.
![Alanya’da 100. yıl bisiklet turu](/2023/10/alanya-da-100-yil-bisiklet-turu_3.jpg)