Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Yılbaşı Özel Film Müzikleri Konseri düzenliyor. 19 Aralık Salı Akşamı saat 19.30’da Yıldız Kenter Sahnesi’nde düzenlenecek konserde Yeşilçam ve Dünya sinemasında öne çıkan filmlerin müzikleri seslendirilecek.

İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı bu kez Film Müziklerinden oluşan bir seçkiyle dinleyicilerin karşısına çıkıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenecek konserde hafızalarda yer etmiş Yeşilçam ve Hollywood Filmlerinin müzikleri seslendirilecek.

İki bölümde gerçekleştirilecek konserin ilk bölümünde Schindler’in Listesi, Neredesin Firuze, Yukarı, Şark Bülbülü, Harry Potter, Dila Hanım, Bleach, Keloğlan (Aykız), Kadın Kokusu, Addams Ailesi, Ne Olacak Şimdi, ikinci bölümünde ise Star Wars, Çöpçüler Kralı, James Bond, En Büyük Şaban, Yüzüklerin Efendisi, Selvi Boylum Al Yazmalım, Yıldızlararası, Keloğlan, Jaws, Çingeneler Zamanı filmlerinin müzikleri repertuvarda yer alacak.