Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel personele; “Ailenizle birliktemutlu, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Her birinizin bayramını tümiçtenliğimle kutluyorum. Bayramınızı çocuklarınız ve ailenizle mutluluk vesağlık içerisinde geçirmenizi cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Hepinize hayırlıbayramlar.” dedi.
Başkan yücel, belediye personeli ile bayramlaştı
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 2 Mayıs Pazartesi günü başlayacak mübarek Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde başkan yardımcıları, müdürler ve personelle bayramlaştı.
![Başkan yücel, belediye personeli ile bayramlaştı](/2022/04/baskan-yucel-belediye-personeli-ile-bayramlasti-manset.jpg)
Gündem
Antalya Gazetesi
29 Nisan 2022 Cuma