Alanya Belediye Başkanı Adem MuratYücel, 1 haftadır devam eden çeşitli etkinliklerle Cumhuriyet’in 100. yılınıbüyük bir coşkuyla kutladıklarını belirterek; “Şölenimizin en önemli gününde,Cumhuriyetimizin 100. yılında bütün vatandaşlarımızı ay yıldızlı TürkBayraklarıyla etkinliklerimize davet ediyorum.” dedi.
BAŞKAN YÜCEL’DEN FENER ALAYI VE FUNDAARAR KONSERİNE DAVET
![Başkan yücel’den fener alayı ve funda arar konserine davet “ay yıldızlı türk bayraklarıyla cumhuriyet şölenimizde buluşalım”](/2023/10/baskan-yucel-den-fener-alayi-ve-funda-arar-konserine-davet-ay-yildizli-turk-bayraklariyla-cumhuriyet-solenimizde-bulusalim.jpg)
Cumhuriyetin 100. yılı kapsamındadüzenlenecek etkinlikler hakkında da bilgi veren Alanya Belediye Başkanı AdemMurat Yücel; “Cumhuriyet coşkusunu doya doya yaşayacağımız 1 haftalık etkinliktakvimimizi vatandaşlarımız için özenle hazırladık. Her gün çeşitlietkinliklerle bu coşkuyu tırmandırdık ve 29 Ekim Pazar (yarın) günü zirveyeulaşacağız. Saat 18:30’da 7’den 77’ye hemşehrilerimizle Atatürk Anıtı önünde ayyıldızlı Türk Bayraklarımız ile buluştuktan sonra, Kent Konseyi’miz ilebirlikte hazırladığımız Fener Alayı Yürüyüşümüzü saat 19:00’dagerçekleştireceğiz. Ardından Belediye Sarayımız arkasında saat 20:30’dadüzenleyeceğimiz Funda Arar konseri ile bu anlamlı günü unutulmaz bir güneçevireceğiz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında bütün vatandaşlarımızı bu büyükcoşkuya ortak olmaya davet ediyorum.” dedi.
![Başkan yücel’den fener alayı ve funda arar konserine davet “ay yıldızlı türk bayraklarıyla cumhuriyet şölenimizde buluşalım”](/2023/10/baskan-yucel-den-fener-alayi-ve-funda-arar-konserine-davet-ay-yildizli-turk-bayraklariyla-cumhuriyet-solenimizde-bulusalim_1.jpg)