Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde İlkokul Öğretmeni Müşerref Demirci'yi unutmayarak evinde ziyaret gerçekleştirdi.
Gündem
Antalya Gazetesi
27 Kasım 2023 Pazartesi
24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törenekatılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, törenin sonunda alandabulunan öğretmenlere karanfil takdim ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı. BaşkanYücel ardından Alanya Kaymakamlığı, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve ŞehitÖmer Halisdemir İlkokulu’nun düzenlediği etkinliğe katıldı.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel daha sonra Hayate Hanımİlkokulu’nda Öğretmeni olan Müşerref Demirci’yi evinde ziyaret ederek ÖğretmenlerGünü’nü kutladı. Demirci ailesi, her yıl Öğretmenler Günü’nde ziyaretine gelenBaşkan Yücel’i kapıda karşıladı.
Başkan yücel ilk öğretmenini ziyaret etti
YÜCEL: “İYİ Kİ VARSINIZÖĞRETMENİM”
Başkan yücel ilk öğretmenini ziyaret etti
Alanya Belediye Başkanı AdemMurat Yücel, İlkokul Öğretmeni Müşerref Demirci ve eşi emekli Öğretmen NecatDemirci ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Öğretmeni ile ilkokuldönemlerini anan Başkan Yücel ziyaretin ardından yaptığı açıklamada; “Bugün MüşerrefÖğretmenimi evinde ziyaret ederek Öğretmenler Günü’nü kutladım. O ve diğeröğretmenlerimizin sadece özel günlerde değil, her zaman yanındayız. Banaaktardığı kıymetli bilgiler ve manevi değerlerle hayatıma yön veren değerliöğretmenime misafirperverliği ve bana kattığı her şey için şükranlarımısunuyorum. İyi ki varsınız Öğretmenim.” dedi.
Başkan yücel ilk öğretmenini ziyaret ettiBaşkan yücel ilk öğretmenini ziyaret etti
Başkan Yücel, İlkokulÖğretmeni Müşerref Demirci’ye ziyaretin anısına çiçek takdim ederek hatırafotoğrafı çektirdi.