Boşnaklardan 9 koyterner desteği
Alanya Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde başlattığı “Sıcak Yuvalarında Sizin de katkınız Olsun” kampanyasına ilçede yaşayan Boşnaklar 9 konteynerle destek oldu. Alanya’da yaşayan her kesimden insanın deprem bölgesi için seferber olduğuna dikkat çeken Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel katkıları için Yeni Alanyalılara teşekkür etti.
![Boşnaklardan 9 koyterner desteği](/2023/02/bosnaklardan-9-koyterner-destegi-manset.jpg)
Gündem
Antalya Gazetesi
22 Şubat 2023 Çarşamba