Anneler Günü kutlu olsun.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mobil konser etkinlikleri bugünde Anneler Günü için düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mobil konser otobüsleri en güzel anne şarkılarıyla Antalya ve ilçelerini dolaştı. 9 Mayıs Anneler Günü nedeniyle tüm şarkılar annelerimiz için söylendi.

 

 

 

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Mobil Ramazan etkinlikleri kapsamında dün Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde gerçekleşen konserin ardından bugünde Anneler Günü için anlamlı ve özel bir program düzenlendi.

9 Mayıs Pazar Anneler Günü'nde mobil konser otobüsleri anne şarkılarıyla Antalya'yı dolaştı.

EN GÜZEL ŞARKILAR ANNELER İÇİN

Mobil etkinlik otobüsleri Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçelerinde Antalyalılarla buluştu. Mobil konserde anneler için seslendirilmiş en güzel şarkılar yankılandı. Bugün Anneler Günü, Mavi Boncuk, Fikrimin İnce Gülü, Ah Bu Hayat Çekilmez gibi unutulmayan şarkıların seslendirildiği konsere Antalyalılar da balkon ve pencerelerinden eşlik etti. Mobil konserler tam kapanma nedeniyle evlerinden çıkamayan Antalyalılara da moral oldu.

İLÇELERDE ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ KONSER VERİLDİ

Mobil etkinlik otobüsünün bir diğeri ise yine Anneler Günü nedeniyle Akseki, İbradı ve Gündoğmuş ilçelerini dolaştı. Akseki, İbradı ve Gündoğmuş’ta mobil konser eşliğinde aynı zamanda annelere saksı çiçekte hediye edildi. Tarlada, sokakta, evlerinin önünde ziyaret edilen annelere Başkan Muhittin Böcek’in sevgi ve selamları iletilerek çiçek takdim edildi. Yerel sanatçılar eşliğinde mobil konser aracı ilçe sokaklarında anneler için muhteşem şarkı ve türküler seslendirdi.