KUMDA FUTBOLHEYECANI BAŞLADI
Türkiye Futbol Federasyonu tarafındanAlanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Tff Plaj Futbolu Ligi Alanya Etabı GalipDere Plajı’nda 4 takımın katılımıyla başladı.
![Kumda futbol heyecanı başladı](/2023/09/kumda-futbol-heyecani-basladi.jpg)
Alanya etabında City Line Alanya Belediyespor,Alanya Belediyespor, Armoni Alanya Kestelspor ve Türklerspor takımları mücadeleediyor. 1 Ekim Pazar günü sona erecek olan etapta kıran kırana maçlar oynandı.Turnuvanın ilk karşılaşması City Line Alanya Belediyespor ile Alanya Belediyespor arasındagerçekleştirildi. Maçın kazananı 7-0 lık bir üstünlükle City Line AlanyaBelediyespor takımı oldu. Günün ikinci maçı ise Armoni Alanya Kestelspor ile Türklersporarasında oynandı. Türklerspor 6-3 galip geldi. 1 Ekim Pazar günü saat 18.00 da PlajFutbolu Alanya Etabı’ nın ödül töreni yapılacaktır.
![Kumda futbol heyecanı başladı](/2023/09/kumda-futbol-heyecani-basladi_1.jpg)
![Kumda futbol heyecanı başladı](/2023/09/kumda-futbol-heyecani-basladi_2.jpg)
Yarın oynanacak maç programı şöyle;
![Kumda futbol heyecanı başladı](/2023/09/kumda-futbol-heyecani-basladi_3.jpg)
15.00 CityLine Alanya Belediyespor - Alanya Kestelspor
![Kumda futbol heyecanı başladı](/2023/09/kumda-futbol-heyecani-basladi_4.jpg)
16.30 Türklerspor- Alanya Belediyespor
![Kumda futbol heyecanı başladı](/2023/09/kumda-futbol-heyecani-basladi_5.jpg)