KUMDA ŞAMPİYON ALANYA BELEDİYESPOR
TürkiyeFutbol Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile üç gün boyunca GalipDere Plajı’nda düzenlenen Türkiye Bölgesel Plaj Futbolu Ligi Alanya Etabı’nınşampiyonu Alanya Belediyespor takımı oldu.
![Kumda şampiyon alanya belediyespor](/2022/08/kumda-sampiyon-alanya-belediyespor.jpg)
![Kumda şampiyon alanya belediyespor](/2022/08/kumda-sampiyon-alanya-belediyespor_1.jpg)
Final gününün ilk maçı Kestelspor ile Obasporarasında gerçekleşti. Kestelspor 7-4 Obaspor’u yenerek Alanya Etabı’nınüçüncüsü oldu. Final maçı ise Alanya Belediyespor ile Labas arasında oynandı.Alanya Belediyespor, Labas takımını 7-5 yenerek etabın şampiyonu oldu.
![Kumda şampiyon alanya belediyespor](/2022/08/kumda-sampiyon-alanya-belediyespor_2.jpg)
![Kumda şampiyon alanya belediyespor](/2022/08/kumda-sampiyon-alanya-belediyespor_3.jpg)
Dereceyegiren takımlara kupa ve madalyalarını Türkiye Futbol Federasyonu FGD Koordinatörü Erden Or ve Alanya Belediyesi SporMüdürü Levent Uğur verdi.
![Kumda şampiyon alanya belediyespor](/2022/08/kumda-sampiyon-alanya-belediyespor_4.jpg)