MİNİKLER HENTBOL ŞAMPİYONU
KADINLARDA KEPEZ, ERKEKLERDE BOLU
![Minikler hentbol şampiyonu kadınlarda kepez, erkeklerde bolu](/2022/07/minikler-hentbol-sampiyonu-kadinlarda-kepez-erkeklerde-bolu.jpg)
Türkiye Hentbol Federasyonutarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Türkiye Minikler Hentbol Şampiyonası’ndakadınlar birincisi Kepez Belediye Spor Kulübü olurken; erkeklerde Bolu GençlikMerkezi Spor Kulübü oldu.
![Minikler hentbol şampiyonu kadınlarda kepez, erkeklerde bolu](/2022/07/minikler-hentbol-sampiyonu-kadinlarda-kepez-erkeklerde-bolu_1.jpg)
![Minikler hentbol şampiyonu kadınlarda kepez, erkeklerde bolu](/2022/07/minikler-hentbol-sampiyonu-kadinlarda-kepez-erkeklerde-bolu_2.jpg)
75. Yıl Spor Salonu ve Atatürk SporSalonu’nda 6 gün boyunca 43 takımın mücadele ettiği şampiyonanın birincisiminik kadınlarda Kepez Belediye Spor Kulübü, ikincisi Kastamonu Belediye SporKulübü ve üçüncüsü Amasya Atatürk Lisesi G.S.K oldu. Minik erkeklerde isebirinci Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü, ikinci Beykoz Belediyespor Kulübü veüçüncü Ankara ODTÜ Spor Kulübü oldu.
![Minikler hentbol şampiyonu kadınlarda kepez, erkeklerde bolu](/2022/07/minikler-hentbol-sampiyonu-kadinlarda-kepez-erkeklerde-bolu_3.jpg)
![Minikler hentbol şampiyonu kadınlarda kepez, erkeklerde bolu](/2022/07/minikler-hentbol-sampiyonu-kadinlarda-kepez-erkeklerde-bolu_4.jpg)
Dereceye giren sporcular kupa vemadalyalarını Alanya Gençlik Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Alanya BelediyesiSpor Müdürü Levent Uğur, THF Teknik Kurul Üyesi İsmail Bayraktar ve yetkililertarafından aldı.
![Minikler hentbol şampiyonu kadınlarda kepez, erkeklerde bolu](/2022/07/minikler-hentbol-sampiyonu-kadinlarda-kepez-erkeklerde-bolu_5.jpg)