SALON HOKEYİSÜPER LİG 2. ETAP LİDERİ GAZİANTEP POLİSGÜCÜ
![Salon hokeyi süper lig 2. etap lideri gaziantep polisgücü](/2023/02/salon-hokeyi-super-lig-2-etap-lideri-gaziantep-polisgucu.jpg)
Türkiye Hokey Federasyonu tarafındanAlanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Erkekler Salon Hokeyi Süper Lig 2. Etapmaçları Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı.
![Salon hokeyi süper lig 2. etap lideri gaziantep polisgücü](/2023/02/salon-hokeyi-super-lig-2-etap-lideri-gaziantep-polisgucu_1.jpg)
![Salon hokeyi süper lig 2. etap lideri gaziantep polisgücü](/2023/02/salon-hokeyi-super-lig-2-etap-lideri-gaziantep-polisgucu_2.jpg)
5 gün süren Süper Lig 2. Etapta Ilgın Belediyespor, EsenyurtHokey, Gaziantep Doruk, Kutlubey Okulları Amasya GSK, Gaziantep Polisgücü,Gökbörü GSK, VMY Spor Kahramanmaraş Hokey, Selçuklu Belediyespor, MetpackAlanya Yıldızları, Nizip Zeugma takımları mücadele etti.
![Salon hokeyi süper lig 2. etap lideri gaziantep polisgücü](/2023/02/salon-hokeyi-super-lig-2-etap-lideri-gaziantep-polisgucu_3.jpg)
![Salon hokeyi süper lig 2. etap lideri gaziantep polisgücü](/2023/02/salon-hokeyi-super-lig-2-etap-lideri-gaziantep-polisgucu_4.jpg)
Gaziantep Polisgücü 54 Puanla liderolurken; Selçuklu Belediyespor 48 puanla ikinci, Ilgın Belediyespor 33 puanlaüçüncü ve Gaziantep Doruk 28 puanla dördüncü oldu. İlk dörde giren takımlar süper lig şampiyonunubelirlemek için play-offmaçları oynamaya hak kazandılar.