Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Karamollaoğlu, Başkan Böcek’in Antalya için önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini belirterek çalışmalarında başarı diledi.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bir dizi temas ve programlara katılmak için Antalya’ya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu dün akşam havalimanında karşıladı. Karamollaoğlu bugün de, Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Kaya, ve Ersan Bilgin, İl Başkanı Ramazan Düzen, yönetim kurulu üyeleri ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Manavoğlu ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. Karamollaoğlu Belediye ziyareti kapsamında ilk olarak şeref defterini imzaladı. 

BAŞARI DİLEDİ

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 5 dönemdir belediye başkanlığı görevinde bulunan Muhittin Böcek’i tebrik ederek, “5 dönem belediye başkanlığı yapmak, halkın desteğini almak her baba yiğidin harcı değil. Tebrik ederiz, başarılarınızın devamını dileriz. Bugüne kadar çok güzel hizmetler verdiniz. Bundan sonra da bu hizmetlerinizin devamını inşallah getirirsiniz. Sizin için de halkımız için de hayırlara vesile olur. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.  

 ZİYARETTEN MUTLULUK DUYDUM

Sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Başkan Muhittin Böcek, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ve yönetimine teşekkür etti. Saadet Partisi meclis üyesi ve il yönetiminin Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarında verdiği destek için de teşekkür eden Başkan Böcek, Antalya’da bütün vatandaşların dertlerine derman olmaya çalıştıklarını söyledi.  Başkan Böcek, “Bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla hep birlikte, sizlerle beraber Antalya’mızda bütün vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Önce Allah’ımıza sonra halkımıza hesap vererek çalışmalarımızı  sürdüreceğiz. Ziyaretiniz bizi çok mutlu etti. Arkadaşlarım adına da Antalya adına da bir kez daha teşekkür ederim” dedi.  

KARŞILIKLI HEDİYE VERDİLER

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ziyaretin sonunda Başkan Böcek’e zeytin dalı tablosu ve kitap hediye etti. Başkan Böcek de Karamollaoğlu’na Döşemealtı halısı takdim etti.