TÜRKİYE BÖLGESEL PLAJ FUTBOLU LİGİALANYA ETABI BAŞLADI
TürkiyeFutbol Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Türkiye BölgeselPlaj Futbolu Ligi Alanya Etabı Galip Dere Plajı’nda başladı.
![Türkiye bölgesel plaj futbolu ligi alanya etabı başladı](/2022/08/turkiye-bolgesel-plaj-futbolu-ligi-alanya-etabi-basladi.jpg)
![Türkiye bölgesel plaj futbolu ligi alanya etabı başladı](/2022/08/turkiye-bolgesel-plaj-futbolu-ligi-alanya-etabi-basladi_1.jpg)
4 takımınkatılımıyla gerçekleşen turnuvanın ilk gününde Alanya Belediyespor takımıKestelspor takımıyla karşılaştı. Alanya Belediyespor 8-3 Kestelspor takımınımağlup etti. Günün ikinci karşılaşması Labas takımı ile Obaspor arasındagerçekleşti. Labas takımı 6-1 Obaspor takımını yendi. Maçlar yarın saat 19.00da kaldığı yerden devam edecek.
![Türkiye bölgesel plaj futbolu ligi alanya etabı başladı](/2022/08/turkiye-bolgesel-plaj-futbolu-ligi-alanya-etabi-basladi_2.jpg)