ULUSLARARASIDAĞ BİSİKLETİ KUPASI C2 YARIŞI YAPILDI
Türkiye Bisiklet Federasyonutarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Uluslararası Dağ BisikletiKupası C2 yarışı Kızılalan’ da yapıldı.
![Uluslararası dağ bisikleti kupası c2 yarışı yapıldı](/2023/01/uluslararasi-dag-bisikleti-kupasi-c2-yarisi-yapildi.jpg)
![Uluslararası dağ bisikleti kupası c2 yarışı yapıldı](/2023/01/uluslararasi-dag-bisikleti-kupasi-c2-yarisi-yapildi_1.jpg)
Yarışlara büyük erkeklerkategorisinde 32 bisikletçi katıldı. 8 tur 32 km pedal çeviren sporculardabirinci Zalsman Tomer, ikinci Furkan Akcam ve üçüncü Emre Yavuz oldu. Büyükkadınlar kategorisinde 14 sporcu yarıştı. 4 tur 16 km bisiklet sürensporcularda birinci Sarkulova Alina, ikinci Sherstıuk Maria ve üçüncü GenelevaTatyana oldu.
![Uluslararası dağ bisikleti kupası c2 yarışı yapıldı](/2023/01/uluslararasi-dag-bisikleti-kupasi-c2-yarisi-yapildi_2.jpg)
![Uluslararası dağ bisikleti kupası c2 yarışı yapıldı](/2023/01/uluslararasi-dag-bisikleti-kupasi-c2-yarisi-yapildi_3.jpg)
29 Ocak Pazar günü Uluslararası Kızılalan Mtb Kupası C1 yarışında sporcular küçük erkek,küçük kadın, büyük erkek, büyük kadın kategorilerinde mücadele edecek. Yarışmalarınprogramı şöyle;
![Uluslararası dağ bisikleti kupası c2 yarışı yapıldı](/2023/01/uluslararasi-dag-bisikleti-kupasi-c2-yarisi-yapildi_4.jpg)